Sarımsak şampuanı Ürün Görseli

Erkekler İçin Saç Stilleri

Çevrelerindeki erkekler için en popüler, ikonik ve zamansız saç modellerinden biri. Tüm çeşitleri üzerinde tarak, şık yeni bir şey yapmak isteyen her erkek için layıktır. Saçlarının son birkaç ipine tutunan saç dökülmesi erkekleri ile ilişkilendirildikten sonra, yan yana kesilene benzer şekilde, çeşitli yan süpürme tarzları için daha geniş bir terim haline geldi. Bu klasik tarzı göz önüne alındığında? Seçeneklerinize bir göz atalım.

1: Alttan Tarak 

Daha çağdaş yinelemelerden biri olan alt katmanlı tarak , stilin geleneksel yatay yönünü , daha keskin ve keskin kesilmiş saç kesimi ile birleştiriyor. Daha hacimli bir üstten kısa kenara zıt uzunluklarıyla tanımlanmıştır; alttan oyunun tarak üstü / traşlı yan kombo, gelenekselle çağdaş arasındaki mükemmel bir evlilik imkânı sağlar.

Aşırı kısıtlanmış veya özellikle spesifik olmayan stil, modern gündeki diğer popüler indirimlerden ödünç alınan çeşitli unsurlar içeriyor olabilir. Bir alttan sert bir kısmı ile kısacası Lengthier üst ve daha kısa kenarları karşılamak noktasında entegre sert ayrılık göreceksiniz, böyle bir adaptasyon.

Saç Kesimi Üzerinden Bir Alttan Kalıpla Tırnak Nasıl İsteneceksiniz:  Kuaförler veya makasın sırtlarını ve yanlarını kesip saçlarının geri kalanından daha alçak bir eğime kesmesini isteyin . Üste hiç dokunmanız gerekmese de istenen şekli vermek için küçük miktarda kenetleme gerekebilir.

2: Fade Comb Over

Daha klasik tarak tarzı üzerine başka bir şey , boyundan başlayıp daha uzun, yan süpürme tepesine kadar geçen bir solma tekniğini bir araya getirmektir. Bir kez daha, birkaç kesmenin farklı öğelerinin birleşimi, aksi halde kurulmuş bir stil seçimi üzerinde taze ve orijinal bir dönüş yapar.

Bu özel kesim son derece uyarlanabilir ve solmanın yoğunluğunu değiştirerek kişisel stilinize uyacak şekilde uyarlanabilir. Daha sert, daha yüksek bir solma, maceracı gent için daha cesur bir görünüme neden olurken, daha düşük, daha istikrarlı bir geçiş sadece boyun ve kulaklar etrafında daha sıkı bir yüzey kazandıracaktır.

Saç Dökülmesine Karşı Bir Fade Tarak nasıl istenebilirim: Yukarıda bahsedilen alttan oyala benzer şekilde , üst herhangi bir dikkat gerektirmeyebilir, belki de biraz düzensiz olabilir. Kenarlar ile, berberinizden, eğer istenirse sert bir yarmayı içeren yavaşça daha uzun bir topa kadar hafifçe inceltmesini isteyin.

3: Uzun Saç Ekimi

Yelpazenin daha uzun durucu ucunda ve yukarıda bahsedilen alttan tarama tarağıyla tarzlandırma için benzer bir yaklaşım alarak , üzerinde uzun bir saç tarağı da daha kısa kenarlar tarafından üstte daha fazla saçla tanımlanır. Muhtemelen ismin üstesinden gelebileceğin gibi, uzun saç tarağı, belli bir şekilde, şeylerin uzunlamasına ucuna doğru yönelir; bu durumda, yüzün yan tarafına basamak dizayn edilir.

Saç Kesimi Üzerinden Uzun Tarak nasıl istenecek? Berberin  biraz daha fazla tanım eklemek için boyu katetmek isteyebileceği hariç, önceki kırpma ile aynı.

4: Saç Kesiminde Klasik Tarak

Son olarak, erkekler için en ikonik ve en popüler 50’li saç modellerinden birine el koyun – klasik tarama , şu anki günde olduğu gibi o sırada olduğu gibi ön plana çıkıyor. Barmenlerden bankere kadar her işyeri için uygun olan bu kesim, on yıllar boyunca gent’in kafalarında konumunu korumuş olması şaşılacak bir şey değil.

Nispeten belirsiz olan tipik stil , marjinal olarak sivrilen bir arka kısmı görecek ve kenarları, üst uzunluğun yan tarafa dikileceği yerden sert ayıracak kadar ilerleyecek ve arka ve yanlar mum veya ıslak yüzey jeli ile taranacaktır.

Saç Kesimi Üzerinden Klasik Tarak Nasıl İsteneceğinizi burada çok açıklama yapmanızın gerekmediğini, berberinize saçlarınızı tarak / yan bölümlemede tarzlandırmak istediğinizi açıklayın ve dinlenme.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )