Sarımsak şampuanı Ürün Görseli

Vusla Kara Sarımsak Şampuanı Seti Nedir? Ne İşe Yarar?

Vusla  Kara Sarımsak şampuanı seti gerek saç kıran gerekse saçı dökülenler için birebir bir şampuan olarak ön plana çıkmaktadır. Saç ürünleri tanıtımında muhtemelen sizinde dikkatinizi çekmiştir. Reklamlarda bayağı yüzler yerine artık topluma mal olmuş ünlü isimleri kullanıyorlar. Geçtiğimiz aylarda çam yağı şeklinde bir ürünle Tanju Çolak, devamında Tümer Metin ve şimdide evlilik proğramlarının olmazsa olmazı Uğur Aslan ile devam ediyor. Hazırlanan mevzuşma metninde Aslan kendisininde saç dökülmesi sorunu olduğunu bugüne kadar kullanmadığı ürün kalmadığını belirtiyor. Ondan sonra ise reklamını yaptığı Sarımsak Şampuanı markası ile tanıştığını ve saç dökülmesi problemi kalmadığını belirtiyor.

vusla-kara-sarimsak-sampuani-seti-nedir-ne-ise-yarar

Sarımsak Şampuanı Ne İşe Yarar?

Şampuanlar ikiye ayrılır temizleyici ve medikal olarak temizleyiciler marketten almış olduğumız ürünler olup, medikal şampuanlar ise daha içerisinde özel maddelerin bulunduğu genelde eczanelerde satılan ürünlerdir. Medikal şampuanların etkili yönü ise kepek, aşırı kepek, seboreik dermatit, mantar şeklinde sorunlara yöneliktir. Hiçbir medikal şampuan bile saç dökülmesine tesir edemez. Bir tek içinde biotin olan ürünler mevcud saçların kalitesini kısmen artırır. Çünkü 2-3 dakika uygulanıp durulanan şampuan durulama esnasında tüm etkinliği o an sonlanmış olur. Bilimsel saç ürünleri ise saça uygulandığı andan itibaren minimum 3-4 saat hiç yıkanmaz.

Aslında burada en önemli husus düzenli olarak kullanım sağlanmasıdır. Bu bağlamda sizler de hemen Vusla Kara sarımsak şampuanı seti sipariş edebilirsiniz. Düzenli kullandığınızda farkı sizler de göreceksiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )