Sarımsak şampuanı Ürün Görseli

Vusla Kara Sarımsak Seti Nedir?

 

Vusla Kara Sarımsak Seti

Nedir?

                Sizlere sunmakta olduğumuz bu set saç köklerinizin yenilenmesine yardımcı olur, saçlarınızda dökülmeler mevcutsa yeni saçların çıkmasına yardımcı olur, istenilen bölgelerde saç çıkartır ve saçlarınızın eskisinden çok daha güçlü uzamasını sağlar. Siz de kusursuz saçlara sahip olmak istiyorsanız hemen sitemiz üzerinden sipariş vererek kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Nasıl Kullanılır?

                Sizlere sunmakta olduğumuz Vusla Kara Sarımsak Setiiçerisinde iki ayrı ürün yer alır. Birincisi sarımsak özlü harika bir şampuan, diğeri ise yine sarımsak özlü bir serumdur. İkisinin de kullanımı oldukça basittir. Beraber kullanıldığı takdirde oldukça faydalıdır. Şampuan günlük kullanıma uygundur. Günde bir ya da iki günde bir kez yıkayabilirsiniz. Az miktarda ürün kullanmak yeterlidir. Konsantre bir üründür. Saç uçlarından diplerine doğru köpürtmeli ve ardından da iyice yıkamalısınız. Serum da şampuan kadar basit bir kullanıma sahiptir. Serum saç uçları için çok daha faydalıdır ve haftada bir kullanım yeterlidir. Islak saça az miktarda uygulanmalı ve durulama yapılmamalıdır. Düzenli kullanılması gerekmektedir. Ancak böyle etkisini görebilirsiniz.

 

İçerik

                Sizlere şiddetle tavsiye ettiğimiz Vusla Kara Sarımsak Setiiçerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmaz. Aynı zamanda paraben de içermeyen bu sarımsak özünden meydana gelen organik bir settir. Bu nedenle de herkes rahatlıkla kullanabilir. Yıkanma esnasında gözlerinizi kapatmanızı önermekteyiz. Göze şampuan ya da serum girmesi halinde bol su ile yıkamalısınız.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )