Sarımsak şampuanı Ürün Görseli

Vusla Kara Sarımsak Seti Nedir?

Vusla Kara Sarımsak Seti

Nedir?

Günümüzde erkeklerin fiziksel anlamda çektiği en büyük sıkıntılardan birisi saç dökülmesidir. Strese bağlı olarak artmakla birlikte, genetik faktörler nedeniyle gerçekleşen bir olaydır. Eski zamanlarda bunun bir çözümünün olmadığı düşünülse de günümüzde gelişen teknoloji ve bilim sayesinde geliştirilen sarımsak şampuanı bu durumu tersine döndürmüştür. Gücünü doğanın bize sunduğu nimetlerden biri olan sarımsaktan alır ve son teknoloji üretim tesislerinde formüle edilerek sizlere sunulur. Bu mucizevi ürün kısa süre içerisinde saç üretimi arttırmakta ve mevcut saçları güçlendirmektedir. Aynı zamanda bir kökten daha fazla saç çıkmasını desteklemektedir. Bu özellikleri sayesinde erkeklerin sevgisini kazanmayı başarmış bir üründür.

Nasıl Kullanılır?

                Kullanım açısından oldukça basit olan sarımsak şampuanı günlük olarak düzenli bir şekilde kullanılmalıdır. Saçlarınızı iyice ıslattıktan sonra avcunuza bir miktar şampuan alın ve sorunlu bölgeler başta olmak üzere tüm saç derinize şampuanı masaj yaparak yedirin.Sonrasında durulama yapın ve aynı işlemi tekrar edin. Bu işlemi 1 ay boyunca her gün, birinci ayın sonundan itibaren de 2 günde 1 defa tekrarlayın. Bu süreçte aynı zamanda şampuan ile beraber gelen serumu da kullanmanız gerekmektedir. Serumu saçların çıkmasını istediğiniz bölgelere günlük olarak uygulayınız ve en az yarım saat kafa derinizde bekletiniz.

İçerik

                Tamamen bitkisel bir içeriğe sahip olan sarımsak şampuanı içerisinde saç üretimini destekleyici birçok bileşen bulundurmaktadır ve en önemli ham maddesi adından da anlaşılacağı gibi sarımsaktır. İçerisinde zararlı kimyasallar ve koruyucular bulundurmaz ve bu nedenle saçlarınızı yıpratmaz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )